Para Birimi
+90 505 423 47 31
sisli/istanbul/turkey
info@tekadresgayrimenkul.com

TEK ADRES’ten BALIKESİR TAHTAKUŞLAR’da SATILIK BUTİK OTEL

T.L45,000,000

Details

Hayallerinizdeki yatırım için edinebileceğiniz nadide bir otel olan taş duvarlarıyla çevrili bu tesisimiz, doğayla iç içe olmak isteyenler için biçilmiş kaftandır.

Balıkesir – Edremit – Güre – Tahtakuşlar köyü’nde bulunan tesisimiz, şamanların, bio-enerji ve yoga gruplarının tercih ettiği mekân haline gelmiştir. Ayrıca, hıdırellez gibi etkinliklere de ev sahipliği yapmıştır.

3738 m2 arsa üzerine yerleşmiş olan turistik tesisimiz Ruhsatlıdır ve özgül tasarımı sayesinde ilgi odağı olmuştur. 6 oda 20 yatak kapasitelidir makul yatırımlarla bu kapasite daha da arttırılabilir. 

Tesisin, toplamda 100 m2’lik Kafeterya Terası ve Kapalı Alanı mevcuttur. Ayrıca, orta ve üstkatlarda Teras ve Balkonlarıyla sizlere unutulmaz manzaralar sunar.

Ayrıca, yaz-kış 12 ay boyunca hizmet veren otelimiz, bölgede tatil yapmak isteyenlerin tercih ettiği bir konaklama seçeneği haline gelmiştir. 20 yatak kapasitesinin yanı sıra, istenirse ek yatak da temin edilebilmektedir. Aynı zamanda, 2 adet su deposu, kuyu ve kümesi bulunan otelimiz, İşletmenin çalışması için gerekli olan tüm malzemeleri içerisinde barındırmaktadır. Otopark sorununun önüne geçmek için, 10 araçlık bir otopark alanı da misafirlerimiz için ayrılmıştır. Ayrıca, 1+1 60m2’lik bir müştemilat ve banyo/wc mevcuttur. Her odada yatak, dolap, TV, masa, sandalye gibi bütün lüzumlu eşyaların yanı sıra mutfak eşyaları da mevcuttur .

Bahçemizde bulunan 58 zeytin ağacı, 10 incir ağacı, 5 fıstık ağacı, 4 can eriği, 3 dut ağacı, şeftali, emla gibi toplamda 100 kadar ağaç ve süs bitkisi ile muhteşem bir doğaya sahip olan otelimiz, her katından deniz manzarası sunar. 

Ayrıca, taş duvarları ve doğal peyzajı ile dikkat çeken zevkle yapılmış bahçe alanı .

Son zamanlarda yatırımcıların da ilgi odağı haline gelen bölgede turizm sektörüne yatırım yapmak isteyenler için, bu otelimiz büyük bir fırsat sunmaktadır.

Turizm sektörü her geçen gün büyümekte ve yerli turistlerin yanı sıra yurtdışından gelen turistler de tatil yapmak amacıyla bölgeye akın etmektedir. Bu nedenle, yatırım yapmak isteyenler için turistik tesis niteliğinde olan bu otelimiz, yüksek gelir potansiyeliyle dikkat çekmektedir. Siz de yatırım fırsatını kaçırmamak için hemen iletişime geçin, bu harika otelimizde yatırımınızı gerçekleştirin ve karlı bir geleceğin kapılarını aralayın.

Siz de hayallerinizin işini gerçekleştirmek istiyorsanız, bu özellikleriyle birlikte nadide otelimiz için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyoruz. Hemen iletişime geçin, bu harika yatırımı kaçırmayın .

Tesisimizin Başlıca Özellikleri : 

Şamanlar , hıdırellez vb. Etkinliklere de ev sahipliği yapmış ayrıca bio-enerji ve yoga gruplarının da tercih ettiği bir oteldir . 

3738 m2 (7478 m2’nin ½ hissesi ) arsa üzerine yerleşmiş sınırları taş duvarlarla çevrilidir . Tesisimiz Turistik tesis ruhsatlıdır . 

Tesisin kapalı alanları : 6 odalıdır 45+27+30+26+27+28 m2 ler şeklinden her birinin 4 er m2 banyo/wc vardır . 

Kafeterya Teras + Kapalı alan toplamda 100 m2’dir . 

Orta ve Üst katlarda Teras ve Balkon vardır . 

Bahçe alanları 800 m2 çim alanı ve ek olarak taşlı bölümler . 

Bahçemizde 58 zeytin ağacı , 10 incir ağacı , 5 fıstık ağacı , 4 can eriği , 3 dut ağacı , şeftali , emla vs. toplamda 100 kadar ağaç ve süs bitkisi mevcuttur . 

Her kat deniz manzaralıdır . 

Yaz – Kış 12 ay çalışır durumda . 

20 yatak kapasiteli istenirse ek yatakta var . 

2 adet su depose , kuyu ve kümesi var . 

10 araçlık otopark 

1+1 60m2 müştemilat + banyo/wc 

Yataklar , dolaplar , Tv ler , masalar , sandalyeler , mutfak eşyaları işletme için gerekli malzemeler bulunmaktadır . 

Video

  • ID: 9596
  • Published: Nisan 26, 2023
  • Last Update: Nisan 26, 2023
  • Views: 130
×

TEK ADRED Sitesine Hoş Geldiniz

× Size nasıl yardım edebilirim?