Para Birimi
+90 505 423 47 31
sisli/istanbul/turkey
info@tekadresgayrimenkul.com

Hakkimizda

Tek Adres Gayrimenkul 3 yıl banka emlakçılığı tecrübesinden sonra emlak piyasasında daha farklı alanlarda çalışmak üzere kurumsal deneyimiyle çıktığı yolda 2014 yılın’nda Şişli Halil Rıfat Paşa mahallesinde kurulmuştur .

Tek Adres Gayrimenkul geniş portföyünün yanısıra hali hazırda şu anda İstanbul’un en prestijli 20 den fazla projesinin satışlarını yaparken aynı zamanda Kıbrıs , Makedonya , Portekiz ve İspanya vs yurt dışı gayrimenkul satışlarını da yapmaktadır . Ayrıca yabancı yatırımcılara Türk vatandaşlığı için gayrimenkul danışmanlığı ve hukuksal takip , destek ve satış sonrası hizmet vermektedir .

Müşteri memnuniyeti yani yatırım kazancı sağlamamız ve satış sonrası müşteri ilişkilerimizin iyi bir şekilde devam etmesi sebebiyle yüzlerce mutlu müşteriye sahibiz bu da bize doğru yolda olduğumuzu göstermiştir .

Hedefimiz Tek Adres Gayrimenkul ile tanışan yatırımcı veya müşterilerimizin her zaman sektörde kulağı gözü olmaya devam edeceğiz. Birlikte doğru ve kazançlı yatırımlarla Gayrimenkul sektöründe yatırımcılarımızla yürümeye devam edeceğiz .

Bize Emlak ile alakalı her konuda danışmaktan çekinmeyiniz . Doğru bilgi ve tecrübemizle her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyarız .

×

TEK ADRED Sitesine Hoş Geldiniz

× Size nasıl yardım edebilirim?